Úřední deska

Milí rodiče.

Po dobu rekonstrukce budovy Podměstí 2224 – Mašinka, budou děti chodit do budovy U Jezu.
V případě, že by děti s povinnou předškolní docházkou nenastoupily od 1.9.2021 z důvodu rekonstrukce do MŠ ,
bude jim absence automaticky omluvena.
O dalším průběhu a změnách Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

Prominutí školného

Rozhodnutí ředitelky Mateřské školy Žatec, U Jezu 2903, okres Louny

Provoz mateřské školy – budova Mašinka je i nadále omezen z důvodu rozsáhlé rekonstrukce elektroinstalace, vnitřního vodovodu a kanalizace.
V provozu je pouze budova U Jezu, děti budou sloučeny za dodržování všech bezpečnostních a hygienických podmínek.

V souladu s ustanovením § 6 vyhlášky 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, rozhodla ředitelka školy následovně:

Pokud se nebude dítě vzdělávat celý měsíc, bude mu prominuta úplata za předškolní vzdělávání (školné), zákonní zástupci dětí budou od úplaty za předškolní vzdělávání osvobozeni.

Děkuji všem rodičům za vstřícnost při řešení mimořádné situace.

V Žatci 31.8.2021                                                             Dana Pechová

Vážení rodiče,

Obdržela jsem od Města Žatec – Odbor rozvoje města oznámení o realizaci stavebních prací, a to v budově U Mašinky. Jedná se o dlouho očekávanou celkovou rozsáhlou rekonstrukci elektroinstalace, vnitřního vodovodu a kanalizace. Stavební práce by měly být zahájeny 09. 06. 2021 a ukončeny 16. 09. 2021. Budova u Mašinky tak bude v tomto termínu mimo provoz, děti budou muset být sloučeny do budovy U Jezu.

Prosím Vás tímto o toleranci a pokud je to jenom trochu možné, prosím Vás, abyste nechali své děti doma (maminky na MD a RD, děti nezaměstnaných rodičů atd…)
Do doby zahájení prací odneste dětem z šatny veškeré oblečení, obuv, ze tříd osobní věci, aby později nedocházelo ke ztrátám.
Od 07. 06 se budou děti scházet již v budově U Jezu – třída VEVERKY (1. patro).
Děkuji za pochopení, odměnou nám bude nově zrekonstruovaná budova.

Dana Pechová, ředitelka MŠ

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign