O nás

Mateřská škola pracuje podle programu Začít spolu - ZaS, Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání má název "S kamarády krok za krokem putujeme celým rokem"

Šablony v MŠ

Projekt „MŠ Žatec U jezu 22“, registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0001878.
Realizace 01. 01. 2017 – 31. 12. 2018.

Mateřská škola Žatec, U Jezu 2903, okres Louny, příspěvková organizace se zapojila do výzvy MŠMT, řídícího orgánu OP VVV (Výzva č. 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - šablony pro MŠ a ZŠ pro méně rozvinutý region v prioritní ose 3 OP), a po procesu hodnocení a schválení získala částku 630 360,- Kč.

Cílem tohoto projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ za podpory školního asistenta

RYCHLÝ KONTAKT

Máte dotaz